Fotogalerie

Ubytovna Praha 3 Želivského

Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Ubytovna Praha 8 Palmovka

Ubytovna Praha 8 Palmovka Ubytovna Praha 8 Palmovka Ubytovna Praha 8 Palmovka Ubytovna Praha 8 Palmovka Ubytovna Praha 8 Palmovka Ubytovna Praha 8 Palmovka

Ubytovna Praha 9 Hloubětín

Ubytovna Praha 9 Hloubětín Ubytovna Praha 9 Hloubětín Ubytovna Praha 9 Hloubětín

Penzion Praha 8 Palmovka

Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka Penzion Praha 8 Palmovka

Ubytovna Praha 4 Modřany

    

Ubytovna Praha 10 Průmyslová

Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová Ubytovna Praha 10 Průmyslová

Penzion Praha 4 - Jesenice u Prahy

Penzion Jesenice u Prahy Penzion Jesenice u Prahy Penzion Jesenice u Prahy

Garance nejnižší ceny

Jelikož poskytujeme nejlevnější ubytování na ubytovnách, penzionech a hotelech po celé Praze, rozhodli jsme se to potvrdit garancí nejnižší ceny.

V případě, že i přes náš příslib najdete v okolí našeho ubytovacího zařízení levnější nocleh srovnatelný s tím naším, pak okamžitě získáváte slevu 10 % za garanci nejnižší ceny.


Paušální platba pro firmy

Často řešíte problém s ubytováním většího počtu osob a myslíte si, že to může jít i levněji? Samozřejmě může! Výhody u nás získá každý, kdo si u nás sjedná ubytování na více dní pro pět a více osob. Pro více informací stačí zavolat naši linku a získat tak nabídku šitou vám či vaší společnosti přímo na míru. Velmi výhodných platebních podmínek se vám dostane především při využití služeb ubytoven.

Akce

Využijte našich volných kapacit a získejte tak exkluzivní ceny last minute. Stačí zavolat a využít tak volná lůžka aktuálního dne za výjimečně výhodných podmínek.

V rámci jedné objednávky tak můžete slevy až 40 %. Akce se týká všech ubytovacích zařízení (ubytovny, penziony, hotely). 


V krátkosti o webu

Rádi cestujete, ale chybí vám prostředky na kvalitní ubytování? Pak je tu právě pro vás a1ubytovani.cz, které v sobě skvěle kombinuje vysokou kvalitu a nízkou cenu. Naše webové stránky nabízejí své služby především individuálním zákazníkům, firmám, ale samozřejmě i turistům, které často tíží problém s hledáním levného, ale přitom kvalitního ubytování. Proto nabízíme ty nejlepší ceny do všech ubytoven, penzionů a hotelů. Pokud tedy nabízíte či poptáváte ubytování, neváhejte kontaktovat náš tým. Již teď se těšíme na spolupráci. 

© 2014 Ubytování v Praze.cz

Potřebujete poradit?

volejte:

+420 731 100 176

pište: